Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turistika > Akce.cz

Akce.cz


Půjčovna motokár Frenštát pod Radhoštěm

Datum konání
Typ

Nabízíme: Pro skupiny, soukromé nebo firemní akce umožníme pronájem celé dráhy i mimo naši provozní dobu určenou veřejnosti. Pronájem trati je možný již od 1 hodiny a více, s možností nejen individuálních jízd, ale také uspořádání závodů na míru dle Vašich požadavků. Pokud hledáte správnou zábavu pro stmelení Vašeho kolektivu, věřte, že takovéto závody mohou přinést spoustu legrace a týmové spolupráce formou adrenalinové zábavy. Doporučujeme objednávky hlásit alespoň 5 dní před akcí. Také jsme schopni dle Vašich požadavků zajistit větší občerstvení, jak např. grilované maso, studené mísy, koláče apod.

Více

Výstava o Marii von Ebner-Eschenbach, hraběnce Dubské

Místo
náměstí Míru 219, 79501 Rýmařov
Datum konání
Typ

Městské muzeum Rýmařov Vás zve na výstavu spolku Respekt a tolerance v galerii Pranýř. Vernisáž výstavy věnovaná osobnosti Marie von Ebner-Eschenbach, hraběnky Dubské, šlechtičny, rakousko-uherské spisovatelky píšící na Moravě, dramatičky, vyznamenané Čestným křížem za umění a literaturu, nominované také na Nobelovu cenu za literaturu, se uskuteční ve čtvrtek 7. června 2018 v 17 hodin za účasti autorů výstavy. K vidění bude do 29. července

Více

Skvělá dovolená v Beskydech

Místo
150, 73995 Nýdek
Datum konání
Typ

Chystáte se na dovolenou do Beskyd? Hledáte rodinný penzion s přátelskou atmosférou? Vyberte si některý z námi nabízených zvýhodněných balíčků. Krásná příroda a nevšední zážitky. https://v6.upperbooking.com//cz/booking/browse/wrap/penzionovecka1

Více

Výstava Květy a kytice v lidovém a naivním umění a v díle Marie Kodovské

Místo
náměstí Míru 219, 79501 Rýmařov
Datum konání
Typ

Městské muzeum Rýmařov Vás zve na vernisáž výstavy KVĚTY A KYTICE V LIDOVÉM A NAIVNÍM UMĚNÍ A V DÍLE MARIE KODOVSKÉ, která proběhne ve čtvrtek 28. června v 17 hodin v Galerii Octopus. Výstava vznikla ve spolupráci Městského muzea Rýmařov a Galerie Marie Kodovské s Muzeem Wsi Opolskiej w Opolu v rámci projektu „Květy a kytice“, který je spolufinancován z fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd a městem Rýmařovem. Na výstavě uvidíte různorodou sbírku artefaktů a děl, které vytvořili polští lidoví a naivní umělci. Výstavu doplní soubor kreseb a maleb na papíře rýmařovské art brut malířky a básnířky Marie Kodovské. K výstavě vyjde také katalog, který bude k dostání v Informačním centru při Městském muzeu Rýmařov. Výstava bude k vidění do 29. července.

Více

Letní tábor: Jak vycvičit draka (6-10 let)

Místo
Klokočůvek, Odry
Datum konání
Typ

Nemožné. Nový druh? Ano. Právě tady? Ano! Pojď s námi objevit neprobádané druhy draků a staň se součástí party, která mapuje jejich život. Bohužel je nám stále v patách banda padouchů, která draky loví a prodává je na černém trhu. Tento obchod musíme zastavit! Takhle to dál nejde a draci si zaslouží svobodu. Přidej se k nám, Vikingům, a bojuj na straně dobra! Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

Více

Můj život Cuketky

Místo
Hlavní třída 112, Místek, 73801 Frýdek-Místek
Datum konání
Typ

Více

Iva Pekárková nám přiblíží nádherný a nelítostný New York

Místo
Smetanovo náměstí 222, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Čtvrtek 19.7. v 10-12 hodin – Iva Pekárková: Můj I. Q.; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz Iva Pekárková strávila mládí jako uprchlice v USA a celý život se věnovala poznávání cizích kultur. V Česku se nejvíc proslavila řízením taxíků v New Yorku. Teď má už šestnáct let rozvětvenou rodinu v Nigérii, žije a tlumočí v Londýně. Vydává romány, povídkové soubory, cestopisy, blogoknihy. Její román Pečená zebra (o černobílých vztazích v Česku) byl nominován na cenu Magnesia Litera. Iva Pekárková se narodila 15. 2. 1963 v Praze. Po gymnáziu studovala obor mikrobiologie a virologie na PFUK, před ukončením v roce 1985 emigrovala. Rok strávila v Rakousku v utečeneckém táboru, pak žila v Bostonu, kde pracovala pro nadaci Amerického fondu pro československé uprchlíky. Později odešla do New Yorku. Živila se jako číšnice, sociální pracovnice a taxikářka. V roce 1997 se vrátila do Prahy. Od roku 2006 žije v Londýně. Debutovala v roce 1989 knihou Péra a perutě. Později vyšly knihy Beton, Postřehy z Londonistánu, Levhartice, Pečená zebra, Sloni v soumraku, Multikulti a Dej mi ty prachy. Můj I. Q. „I. Q. ze mě vytahuje kořeny. Jeden po druhém, rychle, v rytmu rapu. Tak rychle, až to lupe. Lup. Lup. Lup. I. Q. je vytáhne, oklepe od hlíny – a já jsem celá děravá, plná děr jako po vytržených zubech. Z I. Q. je ve mně čím dál míň a míň; už ve mně nekoření; už není ani trochu MŮJ.“ Můj I. Q., to je příběh velké, bláznivé lásky nebo spíš obsese. Vztah předem odsouzený k zániku, ale o to silnější, palčivější a hlubší, tu slouží jako podobenství zoufalé lásky k městu New York, nádherné a nelítostné metropoli, která své věrné přetavuje do podob, jaké by sami nečekali. Svěže, neotřele, rytmicky psané vyznání, v kterém je o New Yorku všechno. DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz se účastní mezinárodního diskuzního fóra Meltingpot v rámci Colours of Ostrava jako jediná externí scéna. Po dobu konání festivalu nabízíme řadu besed s českými i zahraničními hosty. Všichni návštěvníci Meltingpotu, kteří se prokáží identifikačním náramkem Colours of Ostrava, mohou využít slevu ve výši 20 % na veškerý sortiment Domu knihy včetně kavárny. Ostatním návštěvníkům besedy nabízíme 20% slevu na vybraný titul uvedeného autora, platnou v den události. Sleva vám bude odečtena na pokladně při nákupu na prodejně v DOMĚ KNIHY Knihcentrum.cz. Nevztahuje se na nákup v e-shopu. Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas! Besedy se zahraničními autory budou tlumočit překladatelé z jazykové školy 1st English, kde se angličtina vyučuje už od roku 2009. Informace o akcích v DOMĚ KNIHY naleznete také v mobilní aplikaci Moje Ostrava, kterou lze zdarma stáhnout pro Android i iOS.

Více

Ant-Man a Wasp

Místo
U Fortny 49, Město, 74601 Opava
Datum konání
Typ

Více

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Místo
U Fortny 49, Město, 74601 Opava
Datum konání
Typ

Více

Mamma Mia! Here We Go Again

Místo
U Fortny 49, Město, 74601 Opava
Datum konání
Typ

Více

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.cermnaveslezsku.cz

Registrujte se zde

19. 7. Čeněk

Zítra: Ilja

Návštěvnost stránek

178009