Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turistika > Akce.cz

Akce.cz


Winter Time Rebellion

Datum konání
Typ

Přijďte se rozloučit se zimním časem a ukažte, že na Vás hodinový posun nemá vliv! Pět rock-punk-metalových kapel v průběhu celého večera. Výše vstupného je jen na Vás. ***Potvrzené kapely*** Nasty Ratz (Praha) Nightmarcher (Wien) Zostra (Ostrava) RECONQUISTA (Ostrava) Purple Pickles (Zlín)

Více

Pokáč

Datum konání
Typ

Poslední březnovou sobotu 30.3.2019 k nám do MusiClub Drago zavítá POKÁČ!!!Honza Pokorný, známý především pod svým pseudonymem POKÁČ, je písničkář a textař pop folkové scény.Autor singlů Vymlácený entry, Co z tebe bude nebo Mám doma kočku. Jako textař spolupracuje mimo jiné s Voxelem, Jakubem Děkanem nebo skupinou Mirai.V roce 2017 byl nominován v anketě Český slavík Mattoni v kategorii Objev roku.open: 19 hod start: 20:30 hod

Více

Turne!ečko Kazoo or die!

Datum konání
Typ

Totální nasazení, které na společné koncertní šňůře s E!E a The Fialky představí i zbrusu nové CD/LP vyráží už dvacátým devátým rokem na turné. Tentokrát kapela navštíví celkem 16 měst (Čechy, Morava, Slovensko) a 14 kulturních domů (pouze v Praze a Bratislavě proběhne klubové vystoupení). Totální nasazení uvidíte v sestavě Sváťa, Franky, Karloss a na postu druhého kytaristy a zpěváka se představí staronový člen – Pavel Pešata alias P.P. Cvok. Kapela s sebou přiveze nový koncertní repertoár, ve kterém  samozřejmě nebudou chybět známé a žádané hitovky. Většinu koncertů pojedou Totáči s vlastním zvukem a světelným parkem. Dle slov šéfa pořádající agentury ForFUN Agency, Aleše Uhlíře to bude největší totální šau :)  v historii Totálního nasazení.  „Čekají nás více než tři hodiny neskutečně energické smršti, protože Totáči, E!Ečka a The Fialky jsou prostě zabijáci ve svém oboru“, dopňuje Aleš.

Více

EMMA & EMMA

Datum konání
Typ

Emma Smetana a Emma Drobná vyrazily na společné turné, v rámci něhož se 30. března zastaví také v krnovském Kofola Music clubu. Během koncertu zazní i nové singly obou zpěvaček, Lost and Found Emmy Smetany a Jordana Haje a Try Emmy Drobné.

Více

Miroslav Donutil - "Ptejte se mě, na co chcete..."

Místo
Lidická 560, 74258 Příbor
Datum konání

ONE MAN SHOW úspěšného českého herce, moderátora a zpěváka s názvem Ptejte se mě, na co chcete, já na co chci, odpovím. Umělec bude nejen vyprávět své zážitky z natáčení, cest a ze svého života, ale také bude odpovídat na dotazy diváků jak na papíře, tak ústně. Před vystoupením bude u šaten k dispozici tužka a papír, na který můžete psát dotazy pro Miroslava Donutila. V průběhu vystoupení bude na ně odpovídat. V průběhu vystoupení zpívá Miroslav Donutil "živě" písničky ze svého alba, které si můžete o přestávce také zakoupit.

Více

Václav Fajfr - 10 let s Vámi!

Datum konání
Typ

V roce 2019 oslaví Václav Fajfr 10 let na scéně, z toho 5 let s kapelou Acustrio. Koncert bude taková malá retrospektiva jeho hudebních let 2009 - 2019. Účinkující: Václav Fajfr + Acustrio (ve starém i novém složení - Václav Fajfr, Petr Žoch, Adam Farana, Katka Žochová, Katka Bílá, Roman Riška)

Více

WITHIN DESTRUCTION TOUR 2019

Datum konání
Typ

WITHIN DESTRUCTION TOUR 2019 - JABLUNKOV 5.4.2019 / pro veřejnost od 18 hod předprodej: SMS Ticket 110 Kč na místě: 150 Kč NAHUM - death thrash (Ostrava) ...celebration of 15 years of total metal massacre... ...new album out...special show... www.facebook.com/nahummetal/ INNERSPHERE - melodic death (Plzeň) www.facebook.com/innerspheremetal/ PURNAMA - death black (Turnov) www.facebook.com/Purnama-294176080610664/ SOUL MASSACRE - death metal (Havířov) https://www.facebook.com/SoulMassacre/ speciální host: ADOR DORATH - psychedelic metal (Č.Těšín) https://www.facebook.com/bandadordorath/

Více

Souboj Rebelů Tour 2019

Datum konání
Typ

Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů po České republice! Československé hudební legendy vyráží po roce opět na společné turné po České republice s názvem Souboj Rebelů Tour 2019! Na jaře letošního roku rockové kapely odehráli mimořádně úspěšné turné, na kterém vyprodali jedenáct hal v České republice a proto se znovu sejdou, aby pokračovali v tomto fenomenálním úspěchu! Nenechte si ujít tento poctivý rockový nářez plný energie, který odstartuje 16.3.2019 ve Sportovní hale v Březolupech! Na jarním turné vznikla společná skladba – duet Maťa Ďurindy a Láďi Křížka „Silní a nezlomní“ o Česko – Slovensku a o přátelství mezi oběma státy, která zazněla na závěr každého koncertu a fanoušci ji uslyší i v druhé části turné. Na turné Souboj Rebelů Tour 2019 čeká fanoušky nová, monstrózní scéna plná skvělých efektů a novych videoanimací. Citron představí a nabídne nový singl, který bude předzvěstí nového studiového alba. Fanoušci si zároveň budou moci koupit nové mini DVD Tublatanka / Citron, které se natočilo letos v pražské Malé Sportovní hale. Máte se zkrátka opět na co těšit! “Byl jsem z prvního našeho turné nadšený. Celým vystoupením Souboje Rebelů se line v prostoru úžasná chemie. Mezi Citronem a publikem, mezi Tublatankou a publikem a stejně tak mezi námi kapelami. Cítíte to všude kolem. Úžasný zážitek pro mě. Diváci i muzikanté si to velice užívají všichni dohromady. Je úžasné, jak se mohou fandové i my při hitech svého mládí romanticky přenášet vzpomínkami do mládí, zavzpomínat na svá první rande a milostné příběhy z českých a slovenských mezí, luhů a hájů”, uvedl lídr kapely Citron Radim Pařízek.

Více

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.cermnaveslezsku.cz

Registrujte se zde

20. 3. Světlana

Zítra: Radek

Návštěvnost stránek

197489