Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turistika > Akce.cz

Akce.cz


M.O.D. METHOD OF DESTRUCTION | support: PRIMARY RESISTANCE

Datum konání
Typ

Kultovní M.O.D. přijíždí za svou 33-ti letou kariéru poprvé do Ostravy! Krom starých pecek se můžete těšit i na songy z nového alba jako "You're a Fucking Dick" nebo "Busted, Broke & America". Celé toto album je mixem stylů hardcore, punk rocku a také thrashe. Konečný výsledek je tedy strhující kolekcí mnoha zajimávých kousků. Billy Milano vám vzkazuje: "Je to už nějakou dobu od našeho posledního turné v Evrope. Svůj tlustou prdel jsem dostával do formy jenom kvůli týhle tour, takže pro moje fans můžu udělat jen to nejlepší. 30/30 je výroční oslavou MOD a SOD...nemůžu se dočkat..." Jako support vystoupí i Ostravská kapela Primary Resistance.

Více

DESTRUCTION, Nahum, Final Breath

Datum konání
Typ

Thrash metalové legendy Destruction se vrací do Ostravy! DESTRUCTION (Ger) https://www.facebook.com/destruction/ https://www.youtube.com/watch?v=jc5uyQYLaVc https://www.youtube.com/watch?v=KNmbUDA0Spg NAHUM (Cz) https://www.facebook.com/nahummetal/ https://www.youtube.com/watch?v=4p-FMkVQsNw FINAL BREATH (Ger) https://www.facebook.com/finalbreathofficial/ https://www.youtube.com/watch?v=dqj2ZRInoNk Vstup: 500,- Kč v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem 500,- Kč + poplatky prostřednictvím sítě Ticketstream

Více

U.D.O.

Datum konání
Typ

Nezničitelný matador Udo Dirkschneider již více než 40 let ovládá svým silným charismatickým hlasem mezinárodní rockovou scénu. Kariéra tohoto zpěváka začala už koncem sedmdesátých let, kdy byl jeho nezaměnitelný chraplák poprvé slyšet na eponymním albu skupiny Accept. V roce 1987 se však vydal na sólovou dráhu, leč na jeho koncertech vždy zněly i největší hity ACCEPT. Před časem se však Udo rozhodl, že s kapitolu ACCEPT nadobro skoncuje a toto období úplně uzavře. Tím nejlepším důkazem bylo vydání nové nadité desky „Steelfactory“. Tato nestárnoucí metalová legenda a jeho heavymetalová mašina U.D.O. již s novým opusem v loňském roce absolvovali STEELFACTORY WORLD TOUR a nyní jsou připraveni vydat se na druhou část tohoto turné. U nás proběhnou hned čtyři koncerty a opět se můžete těšit na pořádnou porci energie a poctivého hrubozrnného heavy metalu! Tak buďte u toho!

Více

JAKUB DĚKAN BAND v MusiClub Drago

Datum konání
Typ

V sobotu 7. prosince 2019 dorazí do MusiClub Drago JAKUB DĚKAN se svou kapelou!!! Support kapela NEŘEŠ!!!

Více

THE BACKWARDS (Beatles revival)

Datum konání
Typ

“BEATLES – SOLO YEARS“ Kapela THE BACKWARDS se ve svém vystoupení představí s novým projektem BEATLES – SOLO YEARS. Na koncertu zazní kromě největších hitů slavné kapely průřez nejznámější songy jednotlivých členů kapely Beatles, které vznikly po rozpadu legendárního bandu. Strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles čeká na všechny návštěvníky koncertů kapely The Backwards. I téměř 50 let po rozpadu nepřestaly být Beatles fenoménem. 10. dubna 1970 svět poprvé uslyšel zprávu o rozpadu kapely. Většina hudebních odborníku se shoduje na tom, že došlo k jakémusi opotřebování materiálu, nikoli ochabnutí tvůrčích sil, protože jejich tvorba měla stoupající tendenci. Je tedy jasné, že po rozpadu kapely každý z členů pokračoval v sólové kariéře a vzniklo mnoho hitů, které se také zapsaly do hudební historie. Na koncertě zazní kromě jiných také skladby: Woman, Stand By Me, Hope Of Deliverance, My Sweet Lord, I Got My Mind Set On You, La-De-Da, Mull Of Kintyre atd.

Více

BRATIA a SESTRY GAMBRINUS 11 TOUR

Datum konání
Typ

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další.

Více

ROCK BEZ HRANIC TOUR

Datum konání
Typ

Společné tour Moravskoslezských kapel Animal Rock, Erar Ešus a Vixlaivant.

Více

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.cermnaveslezsku.cz

Registrujte se zde

15. 10. Tereza

Zítra: Havel

Návštěvnost stránek

207184