Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turistika > Akce.cz

Akce.cz


1 16 32 45 47 Následující

Odvaha vést a vedení sebe sama

Místo
28. října 548, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Přednáška Vést sám sebe nebo vést druhé? Moudří vladaři a filozofové říkali, že to první podmiňuje to druhé. Proč je důležité začít vždy u sebe a co nám umožňuje vést ostatní? Jak se zbavit obav, že to nedokážeme? Jaké jsou typy vedení a jaké jsou naše vnitřní schopnosti vést? Odpovědět na tyto otázky nám pomůže moderní psychologie i velké osobnosti starověku.

Více

Habera & Team 2019 Tour

Datum konání
Typ

Vážení a milí příznivci skupiny TEAM!  Palo Habera a skupina TEAM s velkou radostí oznamují, že vyráží v květnu a červnu 2019 na velké turné po největších halách v České republice. Team zaznamenal na poslední šňůře v roce 2016 vyprodané haly, vynikající reakce fanoušků i skvělé hudební kritiky. Na tento úspěch chce navázat i nyní. Kapela se velmi těší na kontakt se svými věrnými posluchači a na koncerty se pečlivě připravuje.  Ti, kteří navštívili v minulosti některou jejich show, vědí, že dostanou přesně to, co očekávají od koncertu skupiny TEAM!

Více

Florencie - hvězda renesance

Místo
28. října 548, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Film doplněný přednáškou Město, které se v renesanci stalo jednou z nejjasnějších hvězd evropských dějin. Jako místo znovunalezené svobody a důstojnosti umožnilo velkým osobnostem projevit svůj potenciál a obohatit svět filozofie, vědy, umění i politiky. Pravdivost idejí a krása v dílech těchto velikánů nás ohromují dodnes, stejně jako nádhera samotné Florencie.

Více

Legendy 10

Datum konání
Typ

Již tradiční letní hudební akce, desátý ročník nabídne 8 kapel a překvapení v podobě prozatím skryté účinkující populární kapely. Kdo to bude?

Více

Beskydský Mont Blanc

Datum konání
Typ

Pořadatel:KČT Nová Huť Ostrava Ročník:27 Loňský počet účastníků:0 Začátek:22.06. 2019 Místo: individuální (Kunčice pod Ondřejníkem, Horní Čeladná) Konec:22.06. 2019 Čas: 9.00–15.00 Místo: Folvark

Více

Hradecký slunovrat 2019

Datum konání
Typ

FESTIVAL OSOBNOSTÍ NA NEJPOHÁDKOVĚJŠÍM ZÁMKU Šestý ročník (a jedenáctý díl) rodinného hudebního festivalu v areálu státního zámku Hradec nad Moravicí se koná 28. a 29. 6. 2019. Tři hudební scény, gastrostage, programy pro děti, výstavy, diskuze, poezie a jiné.

Více

OSTRAVA V PLAMENECH

Datum konání
Typ

„Mezinárodní rockový festival v ocelovém srdci Evropy“

Více
1 16 32 45 47 Následující

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.cermnaveslezsku.cz

Registrujte se zde

20. 1. Ilona

Zítra: Běla

Návštěvnost stránek

193406