Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turistika > Akce.cz

Akce.cz


KAT & Roman Kostrzewski, TENDR, support

Datum konání
Typ

Po hodně dlouhých letech se do Ostravy vrací polská metalová legenda KAT! Předskokani budou ostravští TENDR.

Více

Michal Straka alias EGO v Ostravě

Datum konání
Typ

Michal "Ego" Straka dorazí do Ostravy se svou šílenou showVšude kde přijede, tak vyprodává kluby a jeho fanouškovská základna v ČR je neskutečná a právě proto je to vždy úžasný zážitek být u tohoAby na to všechno nebyl sám, tak pozvání přijala i Slovenská kráska FEJBS, nadějný nováček z Třince DEPE a o afterparty se postará Dj SilesiJanCelá tato akce se odehraje v nejluxusnějším klubu, který musí znát každý a to je Fabric - Ostrava.Můžete očekávat našlapaný zvuk, absolutně super prostředí i s venkovním posezením, skvělé alko i nealko nápoje na třech barechPo vystoupení všech vystupujících se můžete těšit na autogramiádu a určitě bude na místě i možnost zakoupit nějaký ten merch.

Více

Odvaha vést a vedení sebe sama

Místo
28. října 548, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Přednáška Vést sám sebe nebo vést druhé? Moudří vladaři a filozofové říkali, že to první podmiňuje to druhé. Proč je důležité začít vždy u sebe a co nám umožňuje vést ostatní? Jak se zbavit obav, že to nedokážeme? Jaké jsou typy vedení a jaké jsou naše vnitřní schopnosti vést? Odpovědět na tyto otázky nám pomůže moderní psychologie i velké osobnosti starověku.

Více

S.D.I / Ostrava

Datum konání
Typ

v pátek 10.5 zavitá do Ostravského Barrák music club legendární Thrashová formace S.D.I. Tento jedinečný thrashový zážitek si nemůžeš nechat ujít! Samozřejmě nebude chybět silný support z domácích řad!+ další kapely jako support

Více

Datum konání
Typ

Více

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.cermnaveslezsku.cz

Registrujte se zde

20. 3. Světlana

Zítra: Radek

Návštěvnost stránek

197493