Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turistika > Akce.cz

Akce.cz


Předchozí 1

Escape Game

Prožijte hodinu zábavy, adrenalinu a důvtipu v escape místnostech. Zveme Vás k interaktivním hrám, kde uplatníte postřeh, logiku, šikovnost a důvtip. K výzvám, které je lépe zdolávat spoluprací s přáteli než samostatně. Vyzkoušejte si, jaké to je otevírat zámky, vykrást trezor, hledat otisky, obcházet zabezpečení a mnoho dalších. Výborná příležitost pro Vás a Vaše přátelé, rodinný výlet s dětmi, nebo strávení nezapomenutelných chvil s Vaší drahou polovičkou. Průběh hry umíme efektivně přizpůsobit pro firemní akci - teambuilding. Provozujeme únikové místnosti v Ostravě, Opavě a ve Frenštátu pod Radhoštěm. Neustále vyvíjíme nové a zajímavější hlavolamy a zvyšujeme technologickou vyspělost, aby každý únik z místnosti byl vzrušujícím zážitkem pro všechny hráče.

Více

Escape Game

rožijte hodinu zábavy, adrenalinu a důvtipu v escape místnostech. Zveme Vás k interaktivním hrám, kde uplatníte postřeh, logiku, šikovnost a důvtip. K výzvám, které je lépe zdolávat spoluprací s přáteli než samostatně. Vyzkoušejte si, jaké to je otevírat zámky, vykrást trezor, hledat otisky, obcházet zabezpečení a mnoho dalších. Výborná příležitost pro Vás a Vaše přátelé, rodinný výlet s dětmi, nebo strávení nezapomenutelných chvil s Vaší drahou polovičkou. Průběh hry umíme efektivně přizpůsobit pro firemní akci - teambuilding. Provozujeme únikové místnosti v Ostravě, Opavě a ve Frenštátu pod Radhoštěm. Neustále vyvíjíme nové a zajímavější hlavolamy a zvyšujeme technologickou vyspělost, aby každý únik z místnosti byl vzrušujícím zážitkem pro všechny hráče.

Více

Cestičkou za skrytými poklady Rudné pod Pradědem

Nejen pro rodiny s dětmi jsme připravili hezkou procházku, kdy pomocí mapky můžete hledat ukryté indície, které vás dovedou až k truhle s pokladem. Cestička vás provede naší podhorskou vesničkou Rudnou pod Pradědem a zpříjemní třeba jeden z poklidných podvečerů. Trasa je okružní, má kolem 2 km, je přístupná i s terénějším kočárkem a pohodovým dětským tempem se zastávkami ji zvládnete hravě za max. 2 hodinky. START a PARKING: Stará Rudná 32, Rudná p. Pradědem Vhodné pro děti již od 4 let. Těšit se můžete na 8 zábavných stanovišť, hádanky, luštění a poklad na konci. Podaří se vám vyluštit kód k otevření truhly? Trasa za pokladem je bezobslužná, obdržíte plánek a vyrazíte, kdy chcete. V provozu jsou denně od května do září. Rodinné vstupné 100,- Více informací a další skvělé tipy na výlety najdete na WWW.CESTICKOU.CZ

Více

O své tvorbě bude vyprávět vítězka ceny Magnesia Litera Radka Denemarková

Místo
Smetanovo náměstí 222, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Středa 17. července v 12-14 hodin – Radka Denemarková: Hodiny z olova; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz Radka Denemarková je česká spisovatelka, literární historička, scenáristka, překladatelka německých děl a dramaturgyně. Je jediná česká autorka, která obdržela Magnesii Literu třikrát – za prózu, za publicistiku a za překladovou knihu.

Více

Jak žít zero waste poradí Barbora Tlustá

Místo
Smetanovo náměstí 222, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Středa 17. července ve 14-16 hodin – Barbora Tlustá: Bez obalu; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz Barbora Tlustá se seznámila s životním stylem zero waste díky dokumentaristce Ivě Strnadové. Velmi rychle ji nadchla udržitelnost a nakupování v bezobalových obchodech a sama si jeden dokonce otevřela. Podporuje tak lokální výrobce a pěstitele. Chce žít prostě bez odpadu, bez zbytečného přebytku, ale plnohodnotně, zdravě a dobře.

Více

Nejvýznamnější československé horolezce představí Martin Krejsa

Místo
Smetanovo náměstí 222, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Středa 17. července v 16-18 hodin – Martin Krejsa: Navždy první, DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz Martin Krejsa je vysokoškolský pedagog, publicista a fotograf. Horolezectví se věnuje od 80. let minulého století. Od roku 2016 působí jako člen správní rady nadačního fondu Historie dobrodružství, pod jehož patronátem vyšla jeho první kniha Navždy první, která zachycuje historii československého horolezectví od druhé světové války prostřednictvím vyprávění legendárních českých a slovenských horolezců.

Více

O svých cestách bude vyprávět Jirka Kolbaba

Místo
Smetanovo náměstí 222, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Čtvrtek 18. července v 14:00-15:30 hodin – Jiří Kolbaba: Očarovaná Havaj; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Z cest vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů.

Více

S Tomášem Sedláčkem se ohlédneme za událostmi posledního desetiletí

Místo
Smetanovo náměstí 222, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Čtvrtek 18. července ve 12-14 hodin – Tomáš Sedláček: Druhá derivace touhy; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz Tomáš Sedláček je autorem filozoficko-ekonomické knihy Ekonomie dobra a zla, která byla přeložena do 21 jazyků, v mnoha zemích se stala bestsellerem a získala významná mezinárodní ocenění. Ve věku 24 let se stal ekonomickým poradcem prezidenta Václava Havla, později také ministra financí. Byl zařazen do prestižního žebříčku mezi 100 nejvlivnějších myslitelů planety. Tomáš Sedláček je členem několika významných mezinárodních i českých organizací, je předsedou dozorčí rady Vize 97 a programové rady nadace Forum 2000.

Více

O síle spontánního uzdravení si budeme povídat s Clemensem Kubym

Místo
Smetanovo náměstí 222, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Datum konání

Čtvrtek 18. července v 15:30 – 17:00 hodin – Clemens Kuby: Žitá reinkarnace; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz Clemens Kuby vyrůstal v Bavorsku, v Berlíně vystudoval filmovou režii a byl spoluzakladatelem německé strany Zelení. Po volebním úspěchu z ní odešel a ve svých 31 letech po pádu ze třetího patra příčně ochrnul. Zázrak spontánního uzdravení ho přivedl na životní cestu hledání podstaty lidského zdraví. Natočil desítky filmových dokumentů, je nositelem řady prestižních cen a autorem několika knih.

Více

Jízdy Hvozdnického expresu

Zvláštní vlaky mikroregionem Hvozdnice

Více
Předchozí 1

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.cermnaveslezsku.cz

Registrujte se zde

17. 7. Martina

Zítra: Drahomíra

Návštěvnost stránek

203603